Przejdź do treści

Trzecia rocznica Pracowni Stóp „Feetbuster” – Dzień otwarty z Agnieszką Szewczyk!

  Z ogromną radością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już dzisiaj – dzień otwarty Pracowni Stóp „Feetbuster”, świętujący naszą trzecią rocznicę obecności na krakowskiej mapie podologicznej. Jest to dla nas moment pełen dumy i radości, który chcemy świętować razem z Wami – naszymi wspaniałymi Klientami i sympatykami.

  Co dla Was przygotowaliśmy?

  Przez 6 godzin będziecie mieli niepowtarzalną okazję do poznania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie podologii i pielęgnacji stóp. Wśród atrakcji znajdzie się prezentacja polskiej marki Larens, pioniera technologii liposomalnej, gdzie peptydy kolagenu rybiego zamknięte są w liposomach – rewolucja w pielęgnacji skóry i stóp.

  Ponadto, zapraszamy na demonstrację fizykalnej terapii naczyniowej BEMER, która stymuluje mikrokrążenie, poprawiając zdrowie i samopoczucie stóp. Nie zabraknie również możliwości degustacji wody z filtra odwróconej osmozy, zapewniającej najwyższą czystość i świeżość.

  Zarezerwujcie czas na nasze wydarzenie!

  Nasz gabinet na ten wyjątkowy dzień rozszerzy swoje progi do 80m^2 pełnych atrakcji, wiedzy i zabawy. To wyjątkowa okazja, by lepiej poznać świat podologii, dowiedzieć się więcej o nowoczesnych metodach pielęgnacji oraz cieszyć się wspólnym czasem w miłej atmosferze.

  Nie możemy się doczekać, aby Was gościć i razem świętować te piękne 3 lata. Do zobaczenia!

  Data: 06-04-2024 Czas: 6 godzin atrakcji Lokalizacja: Pracownia Stóp „Feetbuster”, Kraków

  TUTAJ ZAPISY NA WYDARZENIE !

  Do miłego zobaczenia, Kochani!